Geen staande maar een wandvitrine op maat?
Uiteraard is dit ook geen probleem. Buiten maten kan er voor verschillende kleuren gekozen worden. Uiteraard kunt u qua styling alle kanten uit. Hieronder staan een aantal maatwerk oplossingen. Wilt u meer maatwerk projecten zien kijk dan eens op ons pinterest pagina.
Een glazen vitrinekast op maat met legborden.
Een glazenkast met een beetje profiel. Deze combinatie ziet er zeer modern en strak uit. Om een idee te geven zijn er wat standaard kasten ontwikkeld. Deze zijn weer compleet aan te passen naar wens. In de categorie design vitrines staan de laatste ontwikkelingen. Daag ons uit met een uniek ontwerp. Een glas-op-glas verlijmde vitrine behoort uiteraard tot de mogelijkheden.



De kwaliteit zelf ervaren!
Een vitrinekast uit onze productie gaat jaren mee. Maak een afspraak en kom langs. De kwaliteit straalt van onze producten af. Tijdens een bezoek ziet u hoe er wordt geproduceerd. Alles onder een dak. Bekijk de kasten in het echt en beoordeel de kwaliteit zelf. Een specifiek project kan mondeling worden doorgenomen.
Contact